Łatwość w przekazywaniu dokumentów

Dzięki e-dok wszystkie Twoje dokumenty są bezpiecznie przechowywane oraz łatwo dostępne.

Serwis dostępny 24h na dobę

W trosce o Twój towar jesteśmy dostępni w przypadku jakichkolwiek pytań.

Odpowiedzialność spedycyjna

W Sanlog otrzymujesz osobistego doradcę, który zaplanuje Twój transport od początku do końca oraz będzie o wszystkim aktywnie informował.

Jakość

W trosce o bezpieczeństwo Twoich ładunków Sanlog zwiększył proces weryfikacji firm przewozowych przed dostępem do platformy.

Transport częściowy po transport do 24 ton w krajach Unii Europejskiej

Rodzaje ciężarówek

Firanka, Mega, XL code, kontener, ruchoma podłoga, skrzynia, wywrotka, solówka, bus, niskopodwoziówka, chłodnie.

Rodzaje ładunków

Z regulowaną temperaturą, transport towarów niebezpiecznych ADR z klasy 2-6, standardowe ładunki na paletach, towary sypkie.

Wypełnij formularz kontaktowy

Nasze usługi są certyfikowane

Z nami masz pewność, że Twoje dostawy są bezpieczne. Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw ISO 28000:2007

Przygotowaliśmy dla Ciebie aplikację, dzięki której usprawnisz procesy logistyczne w swojej firmie. Teraz możesz w wygodny sposób zlecać transport ładunków i bez ograniczeń korzystać z usług sprawdzonych przewoźników. Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszej aplikacji. Możesz nadać zarówno ładunki, które wymagają regulowanej temperatury, towary sypkie, przedmioty znajdujące się na paletach, jak i towary niebezpieczne ADR z klasy 2-6. Również przewóz towarów ciężkich i ładunków ponadgabarytowych nie stanowi dla nas problemu – możesz zlecić lub wykonać transport do Europy od 3 do 24 ton, a dzięki naszemu, działającemu przez całą dobę serwisowi, wszystkie napotkane po drodze problemy rozwiążesz błyskawicznie.